تخته MDF

نام صنعت تخته MDF
دسته بندی صنعت : سلولزی ، چاپ و تبلیغات
تعداد بازدید 934

عنوان طرح :
تولید تخته MDF
نام محصول :
ام دی اف (MDF)
موارد کاربرد :
پروفیل های درب ، پروفیل های تاج و زیر چراغی ، پروفیل های کرکره ، پانل دیواری و قرنیز حاشیه دیوار ، پروفیل های نبشی ، پروفیل های لبه ، پروفیل های روکوب و ...
مواد اولیه :
روکش پی وی سی ، چسب ، ورق
نام و کد آیسیک محصول (ISIC) :
پروفیل های ام دی اف : 20211112
معرفی محصول :
دنیایی که پیش رو داریم ، گستره اایست برای خلاقیت ها و نو آوری هایی که جز با همت متخصصان و کارشناسان تحقق نخواد یافت. چنین دنیایی مستلزم بکار گیری تکنولوژی مدرن و پیشرفته ، استفاده بهینه از منابع و سیستم ها و روش های برتر است که این مهم در جوامع صنعتی امروز، شرط لازم برای دستیابی به خواسته ها و رضایت مشتریان است.
فرآورده های حاصل از چوب به اشکال مختلف و متناسب با هزینه انجام شده و محل کاربرد آن مورد استفاده عموم قرار می گیرد و به عبارت دیگر می توان در طیف صنعتی، اوراق فشرده چوبی را شامل تخته چندلا، تخته خرده چوب (نئوپان)، تخته فیبر (ام دی اف) را نام برد که اصولاً اختلاف فن آوری تولید در مبحث شکل دهی کیک (با استفاده ازرطوبت موجود در خرده چوب ها و پا الیاف سلولوزی و بهره جویی از هوا) منجر به تولید نئوپان و یا ام دی اف می شود.
اما به دلیل ارتقا سطح کیفی ام دی اف نسبت به سایر محصولات مشابه آنرا متمایز تر نشان داده و به خودی خود از جایگاه خاصی برخوردار نموده است. زیرا این محصول ضمن قرار گرفتن در خانواده تخته های سخت، مقاومت از کاربرد بالاتر نیر برخوردار می باشد و دانسیته آن بین 640 الی 800 کلیوگرم در متر مکعب می باشد.


برای اطلاعات بیشتر فایل های زیر و یا فیلم های مربوطه را مشاهده نمایید.