کارتن پشت طوسی

نام صنعت کارتن پشت طوسی
دسته بندی صنعت : سلولزی ، چاپ و تبلیغات
تعداد بازدید 1222

عنوان طرح :
تولید کارتن پشت طوسی
نام محصول :
کارتن پشت طوسی
موارد کاربرد :
صنایع بسته بندی و کارتن سازی
مواد اولیه :
آخال ، کاغذهای ضایعاتی ، نوار چسب ، چسب سیلسکونی ، چسب نشاسته ای
نام و کد آیسیک محصول (ISIC) :
انواع جعبه مقوایی : 21021220
معرفی محصول :
یکی از مولفه های مهم و تعیین کننده در پیشرفت کشورهای  توسعه یافته جهان و توفیق آنها در افزایش روز افزون تولیدات در پوشش بسیار زیبا و مناسب است. فرهنگ بسته بندی محصولات و تولیدات ، برای ارائه و فروش در بازارهای مختلف جهان، موردی است که در سال های اخیر، جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و به عاملی مهم در میزان فروش یک واحد تولیدی تبدیل شده است. هرقدر بسته بندی یک محصول و مهم تر از همه این که مطابق با جنبه ها و خصوصیات روانشناختی خریداران باشد، به همان اندازه، از بازار و فروش خوبی برخوردار خواهد بود.
صنعت کارتن یکی از بخش های مهم بسته بندی کشور می باشد که شاخه های صنعتی متعددی چه در بخش تولید و چه در بخش مصرف با آن مرتبط می باشند. این صنعت بدلیل جایگاه مهم آن در تامین بسته بندی مورد نیاز طیف وسیعی از صنایع شامل صنایع غذایی، بهداشتی، لوازم خانگی، شیمیایی و رنگ، داروئی ، کفش، ریسندگی و بافندگی و همچنین بسته بندی محصولات کشاورزی در سالهای اخیر توسعه قابل توجهی داشته است.با توجه به اینکه بسیاری از کالاها که از بسته بندیهای دیگر استفاده می نمایند نهایتا جهت حمل راحت و سالم نیاز دارند که در کارتن بسته بندی گردند، می توان گفت که جعبه کارتن بعنوان بسته بندی نهائی و مادر کلیه بسته بندیها نیز از اهمیت بالائی برخوردار می باشد.
مقوای پشت طوسی مقوایی است با گرم های متنوع که یک طرف آن سفید است. از این نوع مقوا در چاپ جعبه و بسته بندی های مختلف همچون چاپ پوشه، چاپ و بسته بندی جعبه پودرهای شستشو و مصارف دیگر و در بعضی موارد برای بسته بندی مواد غذایی به کار می رود.
مقوای پشت طوسی دوبلکس از ورقه های مقوا به صورت دولایه تهیه میشود و بطور طبیعی این دو لایه با صفحه های مخصوص مرطوب به همدیگر چسبانده می شود.


برای اطلاعات بیشتر فایل های زیر و یا فیلم های مربوطه را مشاهده نمایید.