شرکت مهندسی رهنمون

دسته بندی شرکت مرجع : ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی
امتیاز نمایش : 0 از 100
تاریخ ثبت : ۹۵/۴/۲ چهارشنبه
تاریخ انقضاء : ۹۵/۷/۳۰ جمعه
آدرس : تهران، خیابان دکتر فاطمی، شماره 221، طبقه هفتم
تلفن : 02188950538
فکس : 02188962489
آدرس ایمیل : info@rahnamoon.com
آدرس وب سایت : http://rahnamoon.com
تعداد بازدید : 1392
 • فرآیند های مربوط به آماده سازی و بسته بندی خرما ، کشمش و سایر خشکبار : شستشو و آماده سازی و بسته بندی خرما ، خمیر پاستوریزه و هموژنیزه خرما ، شکلات و کلوچه خرما ، خرما با روکش شکلات ، پودر خرما و ... . شرکت در این زمینه پروژه های گوناگونی را اجرا کرده است .
 •  خطوط مربوط به صنایع پوره ، کنسانتره و قند مایع میوه ( سیب ، انگور ، خرما و ... ) و قند های حاصل از چغندرقند ، نیشکر و نشاسته ( ذرت ، گندم ، برنج و ... ). شرکت در این زمینه با شرکت مهندسی Sovimp از ایتالیا که پیشرو در زمینه صنایع فرآیند قند مایع میوه است همکاری می نماید
  و پروژه های مختلفی را از فاز طراحی تا اجرا مدیریت نموده است (شرکت شهد باب پارس در تبریز ، سیباسان در چهار محال بختیاری و شرکت قند مایع مینو در شیراز به عنوان سه نمونه ذکرمی شود ).
 •  خطوط مربوط به صنایع سیب زمینی و سایر سبزیجات غده ای: 
  شرکت دارای پروژه های انجام شده در زمینه فرنچ فرایز ، چیپس سیب زمینی و انواع اسنک می باشد شرکت در این زمینه با Kiremko و Tolsma از هلند همکاری می کنند .
 •  خطوط شستشو ، سورتینگ و بسته بندی انواع میوه و صیفی. شرکت اولین سازده این خط در ایران بوده و در این زمینه با شرکت Greefa از هلند همکاری می کند .
 •  آماده سازی ، فرآوری و بسته بندی انواع میوه و سبزیجات برگی به صورت تازه ، خشک و منجمد ( IQF ).
 •  خطوط تولید انواع روغن های گیاهی :ذرت ، تخم آفتاب گردان ، سویا ، کنجد ،هسته انگور ، زیتون ، گردو و ... ( با همکاری Sovimp ایتالیا ).
 •  صنایع فرآوری و بسته بندی انواع مغز دانه ها

برترین ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی

ارسال ایمیل به شرکت مهندسی رهنمون