آلیاژ سازان نقش جهان

دسته بندی شرکت مرجع : ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی
امتیاز نمایش : 0 از 100
تاریخ ثبت : ۹۵/۴/۵ شنبه
تاریخ انقضاء : ۹۵/۱۰/۵ یکشنبه
آدرس : کارخانه: اصفهان – نجف آباد – بلوار آیت الله ایزدی – کوچه رودکی – پلاک ۴۴
شخص پاسخگو : احمد سروش
تلفن : 03142725364
فکس : 03142725364
موبایل (واتس آپ) : 09131310674
آدرس ایمیل : info@naesf.ir
آدرس وب سایت : http://www.naesf.ir
تعداد بازدید : 1100

آلیاژ سازان نقش جهان

شرکت آلیاژ سازان نقش جهان فعالیت خود را در زمینه تولید شمش آلومینیوم از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده و هم اکنون با تولید و توزیع شمش­ های آلومینیوم آلیاژی مطابق با استانداردهای بین المللی، عرصه جدیدی از ارائه مواد اوّلیه مورد نیاز صنعت آلومینیوم و تولید کنندگان قطعات را بر آنها گشوده است.
این شرکت مفتخر است اعلام نماید که قابلیت تولید آلیاژهای مطابق با استانداردهای بین المللی اعم از AA آمریکا، BS انگلستان و JIS ژاپن، مانند سری LMxx (اعم از LM24، LM2، LM4 و …)، آلیاژهای AS9U3 ، ADC12، ۳۵۶٫۱، A413  و همچنین دیگر آلیاژهای دارای استانداردهای خاص بنا بر درخواست مشتری را دارد.
ظرفیت تولید
ظرفیت تولید روزانه این شرکت با وجود ۱ عدد کوره دوار با مشعل گازی دارای ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰۰ کیلوگرم، ۱۵۰۰ تن در سال می باشد. همچنین این شرکت مجهز به خط جداگانه تولید نیمکره آلومینیومی می باشد که به صورت همزمان با ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰۰ کیلوگرم، ۹۰۰ تن در سال در حال بهره برداری است.
تجهیزات جانبی و کنترل کیفت
تجهیزات جانبی و کنترل کیفی این شرکت شامل یک دستگاه کوانتومتر با قابلیت شناسایی فلزات با پایه آلومینیوم، مس، و آهن تولید شرکت Oxford Instruments مدل WAS Foundry Master UV که از سوی مراجع معتبر کالیبراسیون در کشور دارای تأییدیه کالیبراسیون می باشد جهت کنترل آنالیز ذوب، ترموکوپل­های با حساسیت ۱ درجه سانتیگراد در محدوده دمایی ۴۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد جهت کنترل دقیق دمای کوره­های ذوب، دستگاه پیک ماشین جهت ذوب ریزی و قالب گیری شمش آلومینوم، دستگاه XRF Analyzer محصول شرکت Niton مدل XL2  جهت کنترل مواد اولیه ورودی انبار کارخانه و کنترل سریع محصولات تولیدی می باشند.

محصولات شرکت :

  • تولید انواع شمش های آلومینوم آلیاژی استاندارد
  • تولید نیمکره آلومینیومی
  • خط تولید شمش آلومینیوم

جهت دریافت اطلاعات بیشتر  با این شرکت تماس حاصل فرمایید. 


برترین ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی

ارسال ایمیل به آلیاژ سازان نقش جهان