ماشین سازی Jinfa

دسته بندی شرکت مرجع : ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی
امتیاز نمایش : 100 از 100
تاریخ ثبت : ۹۵/۹/۲۰ شنبه
تاریخ انقضاء : ۹۶/۹/۲۰ دوشنبه
آدرس : چین - ایالت جیناگسو - استان جارنگ - شهرستان گواژانگ - کمانی ماشین سازی جیانگسو جینفا
شخص پاسخگو : خانم ویویان
تلفن : 0086138529981437
موبایل (واتس آپ) : 008613852981437
آدرس ایمیل : vivianchen@jinfafibermachine.com
آدرس وب سایت : http://en.jinfafibermachine.com/
تعداد بازدید : 4153

معرفی کمپانی جینفا و محصولات کمپانی

شرکت ماشین آلات الیاف مصنوعی جینفا (Jiangsu Jinfa Chemical Fibre Equipment Co., Ltd) ، شرکتی خصوصی بوده که در سال 1990 ثبت شده است. پس از 20 سال کار مداوم بر روی ماشین آلات الیاف مصنوعی ، به تجربه و مهارت ویژه ای در راستای تولید ماشین آلات ، مهندسی و طراحی تجهیزات مربوط به تولید الیاف مصنوعی بر اساس مطالعات صورت گرفته ، طراحی های مهندسی و تولید خطوط مختلف، نصب و راه اندازی، و بهینه سازی و جامع سازی در تولید ماشین آلات الیاف مصنوعی دست یافته است.
محل جدید شرکت در شهر جورنگ گوژوانگ استان جیانگسو قرار دارد که در منطقه اقتصادی دلتای رودخانه یانگتسه، در نزدیکی منطقه توسعه فناوری های اقتصادی جیانگینگ و نزدیکی دانشگاه شهر جیانگینگ قرار گرفته است. در اطراف این منطقه امکانات حمل و نقل و راه های ریلی زیادی وجود دارد.
فاصله شرکت تا فرودگاه بین المللی لوکوی نانجینگ فقط 20 دقیقه زمان است. وجود امکانات در منطقه، مکان ممتازو فعالیت های اقتصادی در منطقه ، شرایط مناسبی را برای پیشرفت بیشتر کمپانی محیا ساخته است.
شرکت جینفا در محوطه 40000 هزار مترمربع و با بیش از 20 هزار متر مربع فضای ساختمانی قرار دارد. سرمایه ابتدایی ثبت شده شرکت در سال 1990 برابر با 5 میلیون یوان (حدود 800 میلیون تومان) می باشد (که در کشور چین برای سرمایه ثبت شده ، این رقم بسیار بالا می باشد و کمتر شرکتی با ایم میزان سرمایه ثبت شده کار خود را شروع می کند.) در حال حاضر بیش از 80 نفر در تیمهای مختلف مدیریتی ، تکنیکی و سرکارگری وجود دارند و بیش از 50 دستگاه و ماشین آلات تولیدی در کارگاه های شرکت موجود است.
شرکت جینفا ، با تکیه بر مدیریت علمی ، اجرای کارا، تیم تخصصی و با تجربه، سیستم منحصر بفرد، توانسته است رزومه خیلی خوبی در کشور چین برای خود به جا بگذارد و مشتریان شرکت رو به افزایش هستند و مشتریان زیادی در داخل کشور و خارج کشور وجود دارند.
مدیریت شرکت جینفا معتقد است که تا زمانی که پایه کارمان بر اساس نیاز بازار و بر اساس درخواست ویژه مشتریان باشد، ما در فیلد تولید تجهیزات و ماشین آلات الیاف مصنوعی با موفقیتی روزافزون به فعالیتمان ادامه خواهند داد.
همواره به دنبال ایجاد فردایی بهتر برای صنعت الیاف مصنوعی با تمرکز بر روی نیاز مشتریان جدید و قدیمی و شرکای تجاری خود هستند.

محصولات ماشین سازی جینفا

 


برترین ارایه کنندگان خطوط تولید خارجی و داخلی

ارسال ایمیل به ماشین سازی Jinfa